Galerie 2022

Brigáda na horochatě v červnu

A už máme novou dlažbu ;)

Paklenice - květen 2022

Po pár letech návrat do Paklenice v Chorvatsku. Pro některé to tam bylo známé, pro jiné nové. Dospělí parádně zalezli, děti si vyhráli. Zážitky a vzpomínky nám nikdo nevezme. Bylo tam krásně.

Běh Císařským údolím 2022 - fotky město

Běh Císařským údolím 2022 - DomyFoto

Běh Císařským údolím 2022 se nám velice vydařil. Krásné slunečné počasí jsme si objednali. Jako každý rok jsme měli běžeckou trať pro všechny věkové kategorie od batolat až po ty nejstarší 🙂 V rámci naší akce jsme také měli doprovodný program od holek z Cvičení Lída a také moderátora který zajistil doprovodný taneční program pro nejmenší. Děkujeme všem pořadatelům a dobrovolníkům, kteří nám pomáhali s přípravou a organizací běhu a to nejen Dům dětí a mládeže DRAK ale i Všem členům Klub Horolezců Hrádek. Děkujeme také za podporu městu Hrádek nad Nisou který tento běh podpořil finančně i propagačně.

Brigáda na chalupě - březen

Jarní pravidelná údržba chalupy se díky covidu v roce 2021 nekonala. O to více práce nás čekalo letos. Pokácelo se pár stromů, vymalovala noclehárna, umyla okna, pořídily se nové matrace. Nic z toho se neudělalo samo, ale jenom díky všem členům a spřízněným nečlenům Hrádeckého oddílu. Děkujeme za čas, který jste chalupě věnovali. Dobrý pocit z odvedené práce podpořil až téměř slavností, dá se říci, vánoční oběd a chvilka klidu v našich skalách. Tak zase za rok?

horovíkend únor 2022

Na únorovém horovíkendu jsme vyráběli masopustové masky, lezli jsme na umělé stěně, prošli se po lesích, zavěsili se na balknu, zaskákali přes švihadlo, večer si zatancovali na diskošce a taky jsme snědli hromadu řízků, buchet, koblih a buřtů. Zažili jsme krásný víkend v prima partě.