Klub horolezců Hrádek

Oficiální stránky horolezeckého klubu

 

Galerie 2019

Lezení ve Finále v Italii

Tak jsme se Standou a Jardou vyrazili lozit na podzim do Finále. Bohužel jsem nesehnal čtvrtého, tak jsme byli jen tři. Lezení nádherný a dobrý kemp k tomu. I to vínečko nám pivařům chutnalo. Doufám, že tam zase brzo pojedeme.

Běh Císařským údolím

Předvánoční horovíkend

Ostrov duben

Horo víkend červen

Jeden z našich tradičních horovíkendů. Počasí nám zase přálo.

Kříž ve skalách

Kříž, který vykoval Petr, jsme nechali pozinkovat, aby nám dlouho vydržel. Jeto pěkné a důstojné místo.

Brigáda na chatě a broušení parket

Brigáda se povedla, bylo hodně lidí. No a bašta potom neměla chybu. Děkujeme Katce.

Bielatal na jaře

Oybín pro otrlé

Jo jo lezení na Oybině má vždycky grády. Škoda, že jsi nepamatuji ty cesty, to ví jen Standa, ostatně to on je vždycky vybere. Je tam krásně a klid.

První Boldrování

Tak jsem na stará kolena vyrazil s mladým na Boldrování do Německa k České vyhlídce. Musím přiznat, že nejdřív jsem chtěl hned odejít, ale potom jsem se nějak rozlezl a šlo to. I rychlost dobrá ne?😊🤣

Ve Skaláku kolem Draček

Silvestr v lednu

Zimní stanování po Prckem

Oprášila se stará tradice pod Prckem. Moc se to povedlo i se něco popilo.

Maroko

Na přelomu ledna a února byla cena letenek tak nízká, že za 1750 Kč se muselo do Maroka. Moucha nám dal pár užitečných rad a hurá do Afriky. Zem je to nádherná, plná kontrastů a hlavně famózního lezení v údolí Todry. Lezení bylo naprosto úžasný, na pevném vápenci, který skvěle drží. Lezení je tu opravdu spousta. Ubytování u místního borce Abdula Mežida nemělo chybu. Dodáme klidně kontakt. Dokonce byl čas i na výlet do pouště. Všem můžeme doporučit.

Hore zdar na Havrana a Smrtku

Už pár let začínám Hore zdar chvilku po půlnoci s Farym na Smrtce a Dvojčeti. A 1.1. dopoledne výstup na Havrana s Kamilem (počítám že už přes 20 let).